Flowserve Corporation CAM Machinist (m/w) in Olomouc, Czech Republic

Company Overview:

Flowserve

je

uznávaný

světový

lídr

z oblasti

vývoje

pump, ventilů,

těsnění,

automatizace a služeb do těžkého průmyslu. S více než 18,000 zaměstnanci ve více než 60ti zemích, kombinujeme náš globální rozsah s lokální produkcí. Přidejte se do společnosti s širokou produktovou řadou a zkušenostmi z celého světa. Náš tým je na trhu známý jako průmyslový lídr, slavící mnohé klientské úspěchy. V naší firmě nejvíce oceňujeme kreativitu, tvrdou práci a nasazení. Sdílejte tedy s námi své zkušenosti a rozvíjejte se dál s Flowserve.

Position Requirements:

POŽADAVKY:

SOU /

SŠ obráběč

kovů

nebo

mechanik

a seřizovač

CNC strojů

(případně

jiné

SOU strojního

zaměření

a dlouholetá

praxe

v oboru

CNC obrábění)

Znalost obrábění materiálů, měření a práce s měřidly, čtení technické dokumentace

Spolehlivost, přesnost, samostatnost, schopnost učit se novým věcem

Práce ve třísměném provozu (po – pá)

Preferences:

NABÍZÍME:

Motivující finanční ohodnocení a příplatky za směnnost nad rámec zákona

Roční odměny

5 týdnů

dovolené

Příspěvek na životní i penzijní pojištění

Stravenky ve výši 100,- Kč a příspěvky na občerstvení na pracovišti

Přátelský kolektiv

Position Description:

NÁPLŇPRÁCE:

Obsluha CNC stroje

Vykonávání pracovní a kontrolní činnosti spojené s výrobou produktu dle pokynů nadřízeného a technické dokumentace

Příprava nástrojů

Seřizování stroje

Kontrola kvality výrobků

Denní údržba stroje

Job Posting/Business Card Title:

CAM Machinist (m/w)

Percentage of Approximate Travel Required:

0%

Primary Posting Location:

Olomouc, CZ

Job Posting Category:

Operations

Employment Type:

Full time

Country:

Czech Republic

Relocation Eligible:

No

Auto req ID:

37066BR

37066BR